70-letni Australijczyk rzekomo uderzony przez turystę w twarz po próbie powstrzymania bójki w Pattaya

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Pattaya —

70-letni Australijczyk został rzekomo uderzony w twarz przez nietrzeźwego turystę po tym, jak próbował powstrzymać go przed walką z kierowcą taksówki motocyklowej.

Atak miał miejsce zeszłej nocy, 23 września, na skrzyżowaniu na Soi Buakhao w południowej Pattaya. Ranny starszy mężczyzna został zidentyfikowany tylko jako Pan Tony (70 l.) i doznał urazu twarzy nie zagrażającego życiu. Pomogły mu służby ratownicze i zabrały je do szpitala.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Lokalne media zapytały naocznego świadka, panią Suwan Jessen (54), o incydent. Powiedziała, że ​​pan Tony widział niezidentyfikowanego zagranicznego turystę kłócącego się z taksówkarzem motocyklowym i poszedł, aby powstrzymać eskalację sytuacji. Jednak turysta uderzył pana Tony'ego w twarz za jego interwencję i odszedł. Turystka również wydawała się mocno pod wpływem alkoholu, dodała pani Suwan.

Policja w Pattaya powiedziała, że ​​przesłucha taksówkarza motocyklowego, aby uzyskać więcej informacji i przejrzeć kamery CCTV w okolicy.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.