Ciężarówka zderza się z słupem energetycznym w Sri Racha, dwie kobiety i jeden mężczyzna są poważnie ranni

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Śri Racza —

Dwie kobiety i jeden mężczyzna zostały poważnie ranne po tym, jak ich ciężarówka zderzyła się z słupem energetycznym w Sri Racha podczas wczorajszej ulewy.

Policja i służby ratunkowe z Bowin w dniu 25 września rzuciły się na drogę Map Eang-Amata City w okręgu Bowin Sri Racha w Chonburi, aby pomóc trzem ofiarom, które zostały poważnie ranne w wypadku drogowym.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Trzy ofiary, pani Namkhang Naksungnern (32 lata), pani Thanaporn Naksungnoen (24 lata) i pan Niphon Boon-art (34 lata), zostały znalezione w pobliżu ich białej 4-kołowej ciężarówki Isuzu, która wbiła się w słup energetyczny podczas ruchu ulicznego wyspa około południa. Obie kobiety wyleciały z ciężarówki i doznały poważnych obrażeń, podczas gdy mężczyzna, który był kierowcą, utknął w pojeździe, doznając podobnych obrażeń.

Trzy ofiary zostały przetransportowane do szpitala Laem Chabang, gdy jeszcze lał deszcz. Inni kierowcy oświadczyli organom ścigania, że ​​ciężarówka poślizgnęła się na mokrej drodze, zanim uderzyła w słup energetyczny. Trwało dochodzenie prowadzone przez policję w Bowin w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.