Od redakcji: Zmarły tajski aktor „Beam” pokazuje swoje zniewalające umiejętności aktorskie w „Thai Cave Rescue: Limited Series” Netflix, który ukazał się na całym świecie w zeszły piątek

Od redakcji -

Zmarły tajski aktor Papangkorn „Beam” Lerkchaleampote, lat 25, był ponownie szeroko omawiany w tym tygodniu po tym, jak jego umiejętności aktorskie w roli trenera „Eak” znakomicie zabłysły w Netflix „Thai Cave Rescue: Limited Series”.

„Thai Cave Rescue: Limited Series” był uważany za ostatni projekt Beama wcześniej został znaleziony martwy w swoim kondominium w Bangkoku w marcu tego roku. Według badań lekarskich zmarł we śnie, a przyczyną śmierci była niewydolność serca.

Beam urodził się 31 sierpnia 1996 roku. Swoją karierę w przemyśle rozrywkowym rozpoczął, gdy przeszedł przesłuchanie do obsady popularnego w Tajlandii serialu o dorastaniu/nastolatkach zatytułowanego „Nong Mai Rai Borisut”. Zyskał uznanie dzięki swojej głównej roli w pierwszym w kraju serialu Netflix „The Stranded” w 2019 roku.

W 2022 r. Beam ponownie udowodnił swoje wybitne umiejętności światu w „Thai Cave Rescue: Limited Series” – opartej na prawdziwych wydarzeniach serii 12 tajlandzkich młodych piłkarzy i ich trenera, którzy zostali uwięzieni w Tham Luang Nang Non Cave w prowincji Chiang Rai w 2018 roku z powodu obfitych opadów. Beam gra 25-letniego trenera „Eak”, który stał się jedynym źródłem pocieszenia i kotwicą dla chłopców, gdy próbowali przetrwać.

Spoilery na pokaz poniżej….

Historia zaczyna się od drużyny piłkarskiej „Wild Boars”, która udaje się do jaskini, aby spędzić popołudnie i planować wrócić wieczorem. Nie mogą jednak tego zrobić, ponieważ jaskinia jest gwałtownie zalewana, zmuszając ich do uwięzienia w środku – na około dwa tygodnie.

Podobnie jak prawdziwe wydarzenia, historia pokazuje dramatyczną walkę przedłużającej się akcji ratunkowej tajskich ratowników, Navy SEALs i ekspertów nurków z całego świata, którzy przylatują, aby pomóc rządowi Tajlandii w operacji.

Chociaż przedstawiany jako miniserial dramatu/Thrillera, „Thai Cave Rescue: Limited Series” może służyć jako hołd dla wszystkich tajskich i międzynarodowych ratowników, z których jeden zginął podczas akcji ratunkowej i skupił się na nim, a wszyscy inni ludzie, o których wcześniej nie wspominano ani o których nie sławiono w swoim oddaniu publiczności, podczas gdy koniec opowieści pokazuje również wzruszający moment, w którym wszyscy chłopcy zostali uratowani, co może pozostawić łzy szczęścia na twarzach publiczności.

Widziałeś program? Jakie były twoje myśli? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja do dziennikarstwa ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.