Meatfest odbędzie się w Pattaya w ten weekend, od 29 do 30 października

FOTO: Meatfest Tajlandia

Pattaya —

W ten weekend do Pattaya przybędzie pierwszy w Tajlandii festiwal muzyki i grilla „Meatfest”.

Zawiera konkursy grillowania, zespoły na żywo, stragany z jedzeniem i konkursy, Święto Mięsa odbędzie się w Jaybees Bar w Chonburi w dniach 29-30 października. Bramy zostaną otwarte od godz. 1:2, zanim rozpocznie się konkurs jedzenia kiełbasek buster i skrzydełek chilli o godz. 3.30 i XNUMX.

FOTO: Meatfest Tajlandia

Wydarzenie zakończy się każdego dnia fajną muzyką na żywo, z udziałem Power Jam, Paula Jacksona i The House Shakers Blues. Spotkaj się z nimi o Bar Jaybees jeśli jesteś miłośnikiem mięsa!

Promocja wydarzenia znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku tygodni i zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie w anglojęzycznych kanałach mediów społecznościowych. Upewnij się, że przyjedziesz wcześniej, jeśli chcesz wziąć udział w konkursach kulinarnych!

Zespół Pattaya News zobaczy się tam w ten weekend, gdzie będzie mnóstwo zabawy, świetna muzyka i oczywiście fantastyczny grill w zachodnim stylu.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.