Ulewny deszcz sieje spustoszenie w Pattaya, uszkadza pojazdy turystów

Pattaya —

Mieszkańcy Pattaya i turyści musieli znosić powodzie, które zniszczyły ich mienie i pojazdy w wielu obszarach po ulewnych deszczach, które wczoraj spustoszyły miasto.

Ulewa nawiedziła większość części Pattaya o godzinie 2:30 i trwała ponad godzinę w poniedziałek, poinformowali reporterzy The Pattaya News. Niskie obszary, takie jak droga wzdłuż linii kolejowej, Soi Khao Talo, Soi Wat Tham Samakhi i Khao Talo Road, zostały zalane, a poziom wody wahał się od 1 cm do XNUMX m.

Samochód zagranicznego turysty, który utknął na drodze kolejowej, był do połowy zanurzony, co zmusiło turystę do ucieczki przez okno samochodu. Pracownicy miasta Pattaya pomogli odholować jego samochód do garażu w celu naprawy po ustaniu deszczu.

Powódź ucierpiała także w mieniu mieszkańców. Niektórzy miejscowi powiedzieli The Pattaya News, że powodzie były prawie pewne, jeśli deszcz trwał dłużej niż jedną lub dwie godziny.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.