Ostrzeżenia o ulewnych deszczach i powodziach błyskawicznych dla 36 prowincji Tajlandii

Tajlandia -

  Ostrzeżenia o ulewnych deszczach i powodziach błyskawicznych obowiązują od 36 listopada w 23 prowincjach we wschodniej i południowej części Tajlandiird do listopada 24th, 2022.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał dziś (21 listopada) swoje ostatnie ostrzeżenie pogodowest).

Niżowe ciśnienie obejmie Zatokę Tajlandzką, podczas gdy rynna monsunowa przejdzie przez południową część Tajlandii od 23 listopadard do listopada 24th. Spowoduje to, że we wschodniej i południowej części Tajlandii wystąpią ulewne deszcze i gwałtowne powodzie.

Tymczasem w północnej, północno-wschodniej i centralnej części Tajlandii na niektórych obszarach wystąpią znaczne opady deszczu.

W Zatoce Tajlandzkiej i Morzu Andamańskim fale będą miały nawet dwa metry. Łodzie powinny płynąć ostrożnie, a małym łodziom zaleca się trzymanie na lądzie.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.