Paul „Gazza” Gascoigne organizuje dobrze przyjęte wydarzenie dla fanów z High Life Management w Pattaya w Tajlandii

Pattaya, Tajlandia-

Legendarny piłkarz Paul „Gazza” Gascoigne zorganizował bardzo dobrze przyjęte wydarzenie dla fanów w miniony weekend w piątek, 25 listopada, w Pattaya w Tajlandii. Paul odwiedził także Phuket i Bangkok.

Pattaya, która ma dużą społeczność ex-patów z Wielkiej Brytanii, była na krawędzi swoich miejsc na wydarzeniu, które zgromadziło setki wyprzedanych tłumów w Pullman Pattaya Hotel G. Imponujące, wielu walczyło z dużymi korkami i przeciwstawnymi wydarzeniami dzięki ogromnemu Pattaya Festiwal fajerwerków tej samej nocy.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez firmę High Life Management Thailand, która zadbała o to, aby długo wyczekiwana impreza dla fanów była nie tylko bardzo udana, ale także dobrze zorganizowana i sprawna. Właściciele High Life Management oświadczyli The Pattaya News, że Paul „znokautował to z parku” pod względem prezentacji i obiecali wiele innych światowej klasy wydarzeń w przyszłości.

Wydarzenie obejmowało intensywne interakcje fanów z Gazzą, takie jak zdjęcia fanów i pytania i odpowiedzi. Paul przedstawił całą swoją historię i historię, nie pozostawiając kamienia na kamieniu i dotykając wszystkich swoich humorystycznych, interesujących i tak kontrowersyjnych historii. Pattaya News uczestniczyło w wydarzeniu i zauważyło, że wszyscy, których widzieli, byli pod wrażeniem zarówno przystępności i historii Gazzy, jak i organizacji wydarzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o High Life Management i miej oko na ich przyszłe wydarzenia kliknij lub dotknij tutaj.

Jeśli nie znasz Paula „Gazza” Gascoigne, powszechnie uznawany za najbardziej naturalnie utalentowanego angielskiego piłkarza swojego pokolenia, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o nim!

A teraz kilka zdjęć!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/