Urzędnicy miasta Pattaya twierdzą, że Festiwal Fajerwerków przyciągnął 400,000 XNUMX gości, obiecują rozwiązać problemy z tłumem na przyszłe wydarzenia, takie jak noworoczne odliczanie

Pattaya, Tajlandia-

Strona PR burmistrza miasta Pattaya, Poramese Ngampiches, ogłosiła dzisiaj, 28 listopada 2022 r., że miasto zrobiło znacznie więcej, niż oczekiwano, jeśli chodzi o odwiedzających Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni w Pattaya.

W rzeczywistości na stronie burmistrza napisano, że miasto całkowicie zmiażdżyło szacowane 100,000 400,000 odwiedzających, które planowało przed wydarzeniem, przy ogólnej liczbie około XNUMX XNUMX odwiedzających z kraju i zagranicy!

Sposób, w jaki ta liczba została osiągnięta lub zestawiona w tabeli, nie był od razu jasny ani podany, zauważa TPN media. Jednak w oparciu o powszechne doniesienia o korkach trwających wiele godzin, a plaża była czasami prawie nieprzejezdna z powodu ruchu pieszego, wielu mieszkańców online stwierdziło, że była to najbardziej ruchliwa Pattaya, jaką kiedykolwiek widzieli, z wyjątkiem prawdopodobnie Songkran i obchodów Nowego Roku.

Problemowi nie pomogła długotrwała budowa Pattaya Second Road, zmniejszająca liczbę dostępnych pasów, a także inne obszary, takie jak Threpprasit.

Konta burmistrza w mediach społecznościowych obiecywały, że słuchają skarg i obaw, aby dostosować i dostosować plany przyszłych dużych wydarzeń, w szczególności trzydniowego odliczania Nowego Roku w Pattaya pod koniec przyszłego miesiąca.

Nie oczekuje się, że projekty budowlane zostaną zakończone do Nowego Roku, jednak miasto zamierza zakończyć większość głównych prac drogowych przed Songkran w kwietniu 2023 r., który ma być pierwszym pełnym festiwalem wodnym od czterech lat od 2019 r. i na podstawie niektórych szacunków może przywieźć milion ludzi do Pattaya na masowy festiwal Wan Lai 19 kwietnia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/