Nietrzeźwa właścicielka baru piwnego wychodzi bez obrażeń po wypadku i przewróceniu samochodu w Pattaya

Pattaya –

  Rzekomo nietrzeźwa kobieta, właścicielka baru piwnego, wyszła bez obrażeń po tym, jak uderzyła swoim sedanem w zaparkowaną ciężarówkę, zanim ją przewróciła dziś rano.

Policja miasta Pattaya została powiadomiona o wypadku o 3:30 nad ranem (30 listopadath) na Jomtien Second Road w pobliżu skrzyżowania Nong Pong.

Ratownicy i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconego sedana na drodze. Kierowca, pani Nantakan Surinthorn, lat 26, odniosła tylko kilka drobnych zadrapań i siniaków. W pobliżu stróże prawa znaleźli uszkodzony samochód dostawczy.

Pani Nantakan przyznała się policji w Pattaya, że ​​piła alkohol w swoim barze i była mocno pijana. Stwierdziła również, że straciła przytomność i nie pamięta, co się stało. Została aresztowana i zabrana na komisariat policji w Pattaya w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.