Kobieta z Korei Południowej, która przebywała w Tajlandii przez prawie sześć lat, została aresztowana w Bangkoku po domniemanych kradzieżach o wartości ponad 5 milionów bahtów

Bangkok-

Kobieta z Korei Południowej, która przebywała w Tajlandii przez 2,116 dni, czyli prawie sześć lat, została aresztowana na Sukhumvit Road po rzekomej kradzieży samochodu, torby i zegarka o wartości 5,300,000 XNUMX XNUMX bahtów od znajomego z Korei Południowej, który również jest teraz przetrzymywany za przekroczenie dozwolonego okresu pobytu.

Królewska Tajska Policja Imigracyjna poinformowała wczoraj (29 listopada) media TPNth) o zdarzeniu. Aresztowali kobietę przedstawioną prasie jako panią Kim, obywatelkę Korei Południowej. Aresztowanie jest następstwem nakazu aresztowania wydanego przez Sąd Karny w Bangkoku Południowym, wydanego 14 listopadath za kradzież. Stwierdzono, że pani Kim przebywała ponad 2,116 dni.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak pani Kim rzekomo ukradła samochód, torbę i zegarek o wartości 5,300,000 XNUMX XNUMX bahtów od swojego bliskiego przyjaciela płci męskiej, zidentyfikowanego jako pan Lee, obywatel Korei Południowej. Policja została poinformowana o incydencie przez pana Lee, gdy był on również zatrzymany za przekroczenie terminu pobytu, chociaż dokładna liczba dni jego przekroczenia terminu pobytu nie została ujawniona.

Według tajlandzkiego urzędu imigracyjnego pani Kim stanie przed sądem w związku z zarzutami kradzieży, a po jej zakończeniu zostanie deportowana na jej koszt i na stałe wpisana na czarną listę.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.