Kobieta aresztowana w Pattaya w związku z domniemanym oszustwem inwestycyjnym na 30 milionów bahtów  

Pattaya –

Młoda kobieta została aresztowana w Pattaya po tym, jak wiele ofiar rzekomo straciło ponad 30 milionów bahtów w oszustwie inwestycyjnym.

Policja wydziału ds. zwalczania przestępczości (CSD) powiedziała mediom TP์N, że aresztowała 24-letnią panią Patcharee Maneesri w kondominium w Pattaya w następstwie nakazu aresztowania wydanego przez Sąd Prowincji Loei za oszustwo i oszustwo pożyczkowe zaimportowane do systemu komputerowego .

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja odkryła, że ​​pani Patcharee była rzekomo częścią większej sieci rekinów pożyczkowych. Zasadniczo przekonała ofiary do inwestowania z nią i twierdziła, że ​​uzyskają znacznie wyższy zwrot przy niskim ryzyku i braku pracy.

Wiele ofiar zainwestowało w nią, chociaż CSD nie ujawniło nazwisk ani dokładnej liczby rzekomych ofiar. Według CSD, inwestycje w Patcharee wygenerowały ponad 30 milionów bahtów. Jednak rzekomo nie zapłaciła żadnych zwrotów swoim inwestorom i zniknęła. Doprowadziło to do tego, że wiele ofiar w różnych prowincjach, takich jak Loei, złożyło przeciwko niej doniesienia policyjne.

Pani Patcharee zaprzeczyła wszystkim oskarżeniom i twierdzi, że jest niewinna. Została zabrana z powrotem na posterunek policji Na Din Dam w Loei w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.