50-letni mężczyzna zmiażdżony przez koparkę w Sattahip

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Sattahip, Chonburi —

  50-letni mężczyzna w Sattahip zginął po upadku z koparki i zgnieceniu na śmierć.

Wczoraj, 30 listopada, około godziny 3:XNUMX, policja Sattahip została powiadomiona o tragicznym wypadku w Soi Hoop Khao Sawan w dzielnicy Bang Saray, Sattahip, i udała się na miejsce zdarzenia.

Ofiara, 50-letni pan Atthaphon Thongnak, utknęła ciasno pod przewróconą koparką. Według policji leżał do góry nogami w błocie. Na miejscu stwierdzono zgon ofiary.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Naoczny świadek wypadku, pan Chamlong Bamrungsub, powiedział policji, że Atthaphon próbował wjechać koparką na ciężarówkę, kiedy koparka straciła równowagę i przewróciła się. Ofiara wypadła z kabiny kierowcy i została zmiażdżona na śmierć, powiedział Chamlong.

Ciało ofiary zostało przewiezione do miejscowego szpitala, gdzie czeka na rodzinę. Policja Sattahip powiedziała, że ​​przesłucha świadka, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.