Ponad 180 ulicznych sprzedawców dołączy do festiwalu Pattaya Walk and Eat od 10 grudnia do 29 stycznia

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Pattaya —

  Nadchodzący festiwal Pattaya Walk and Eat z pewnością będzie tętnił życiem, ponieważ na festiwalu pojawi się ponad 180 ulicznych sprzedawców żywności, zwłaszcza tych sprzedających owoce morza, powiedział burmistrz Pattaya Poramase Ngampiches 1 grudnia 2022 r.

Festiwal pod hasłem targu ulicznego ma na celu pomóc lokalnym sprzedawcom na targu rybnym Naklua na Starym Mieście Naklua w zarobieniu dodatkowych pieniędzy po latach pandemii. Festyn został zorganizowany we współpracy ze społecznościami Lan Pho, Old Naklua Market, Praisanee i Chong Lom. 

Według burmistrza będzie nie mniej niż 180 ulicznych sprzedawców oferujących świeże owoce morza do wyboru, a także koncerty, wydarzenia kulturalne, zajęcia dla dzieci i mnóstwo występów. 

Jednak ze względu na ograniczoną przestrzeń główna scena spektakli zostanie przeniesiona na most Saphan Yawn. W każdy weekend od 10 grudnia do 29 stycznia na występy i koncerty studentów czekają liczne rzesze widzów. 

Festiwal Walk and Eat jest otwarty dla zwiedzających od 4:10 do XNUMX:XNUMX. Bezpłatny parking jest oferowany na targu Amorn Nakorn i fundacji ratowników Sawanga Boriboon. Aby uzyskać więcej zdjęć, kliknij tutaj!

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.