Policja dokonała nalotu na klub nocny na Pattaya Walking Street po tym, jak został rzekomo otwarty poza ustawowym czasem i sprzedawał sziszę

Pattaya –

  Policja dokonała nalotu na klub nocny na Pattaya Walking Street po tym, jak rzekomo był otwarty po legalnej godzinie zamknięcia 2:00 i sprzedawał baraku, znane również jako szisza lub fajka wodna, co jest nielegalne w Tajlandii.

Zespół policji miasta Pattaya i policji prowincji Chonburi dokonał nalotu na „Flexx Club” na Pattaya Walking Street w południowej Pattaya wczesnym rankiem około 3:00 (3 grudnia).

Zastępca komendanta policji prowincji Chonburi, pułkownik Jakkapan Kittisiriphonkun, powiedział Pattaya News: „Ponad 150 Tajów i obcokrajowców zostało znalezionych pijących i tańczących w nocnym klubie. Niektórzy z nich używali baraku, które jest nielegalne w Tajlandii, aby pomóc ludziom zachować zdrowie, ponieważ fajki i dym mogą powodować problemy z płucami. Sprawdzono paszporty obcokrajowców i tajskie dowody osobiste”.

„Menedżer klubu nocnego, którego w tej chwili nie zidentyfikowaliśmy w prasie, został zabrany na posterunek policji w Pattaya na przesłuchanie i dyskusję. Przejęliśmy 16 zestawów baraku. Menedżerowi postawiono zarzuty otwarcia lokalu rozrywkowego po ustawowej godzinie 2:00, sprzedaży alkoholu po ustawowym czasie i nielegalnej sprzedaży baraku”.

 

Klub nocny został napadnięty już w lipcu. Policja miasta Pattaya wraz z funkcjonariuszami organów ścigania z Komisji Kontroli Narkotyków (ONCB) przeprowadziła nalot na miejsce rozrywki „Flexx Club” na Walking Street w dniu 24 lipca 2022 r.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.