Potrzebujesz prawnika? Isaan Prawnicy są tu dla Ciebie!

Potrzebujesz prawnika? Isaan Prawnicy są tu dla Ciebie!

Aby zapoznać się z naszymi ogólnymi zasadami dotyczącymi dziennikarstwa prawnego/śledczego, kliknij tutaj.

Jeśli masz mało czasu, kliknij ten tekst tutaj, aby przejść bezpośrednio na ich stronę internetową w przypadku pytań lub umówić się na spotkanie, lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Innymi słowy:
Isaan Lawyers prowadzi praktykę zawodową od 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Korat, Nakhon Ratchasima, ale działamy na terenie całej Tajlandii dla klientów z całego świata. Przez lata firma osiągnęła 96% wskaźnik sukcesu w prowadzonych przez nią sprawach. Mamy ponad 2700 klientów, z których wielu to klienci wielokrotni lub wielokrotni, którzy są zadowoleni z naszych usług. Od 2006 roku pomagamy obcokrajowcom, obcokrajowcom w kraju i za granicą, a także Tajom.

Nasze obszary praktyki to:

-Rodziny, a więc umowy małżeńskie, opieka nad dzieckiem, kontakt, adopcja, rozwód itp., testamenty i testamenty życia.
-Tłumaczenia notarialne, legalizacja dokumentów itp.
-Umowy dotyczące nieruchomości, kupna-sprzedaży, due diligence, sprawdzanie ksiąg wieczystych pod kątem wydania tytułu własności, itp., dzierżawy, dzierżawy, użytkowania, memorandum intencyjnego, umowy pożyczki itp.
-Kryminalista
-Biznes, zakładanie i zakładanie firmy, zmiana dyrektorów i udziałowców, pozwolenia na pracę, usługi księgowe z wewnętrznymi księgowymi, aplikacje boi
-Wizy do Wielkiej Brytanii, wizyty, usługi wizowe dla narzeczonych, małżonków. Co ważne, uważam, że jesteśmy jedynymi brytyjskimi agentami wizowymi w Tajlandii, którzy współpracują z brytyjskim biurem prawników ds. imigracji w zakresie usług imigracyjnych i wizowych, co oznacza, że ​​są regulowane przez organ regulacyjny prawnika w Wielkiej Brytanii oraz przez władze brytyjskie i biuro komisarza ds. informacji itp., i możemy zapewnić pełne porady i pomoc w zakresie imigracji oraz odwołania w Wielkiej Brytanii, u radców prawnych i adwokatów w Wielkiej Brytanii.
–=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Oferujemy nowoczesne środki komunikacji i konferencji takie jak Skype, WhatsApp, Messenger, LINE itp. Większość prac możemy wykonać zdalnie.
-Wszyscy pracownicy posiadają stopnie naukowe i są doświadczeni
- Mamy wewnętrznych prawników i prawników/adwokatów ds. alimentów, asystentów prawnych, księgowych i nie tylko.
-=-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=
JA (J. Spooner, dyrektor zarządzający Issan Lawyers) jestem zarejestrowanym i praktykującym prawnikiem i radcą prawnym w Wielkiej Brytanii, nadal wracam do Wielkiej Brytanii przez cały rok, aby zachować zgodność i akredytację.

Ponad 750 zakwestionowanych spraw sądowych i ponad 170,000,000 XNUMX XNUMX odzyskanych dla klientów.

Naszą misją jest dostarczanie fachowych porad prawnych, wprowadzanie zachodnich standardów opieki i profesjonalizmu do tajlandzkiej praktyki prawniczej oraz świadczenie międzynarodowych usług w przystępnej cenie.
Nasz personel mówi po tajsku i angielsku.

Odwiedź je TUTAJ.

LUB więcej informacji na ich temat znajdziesz TUTAJ.

To jest sponsorowany post/reklama.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/