Czytelnik Talkback Tajlandia Wyniki: Jaka droga w Pattaya wymaga NAJBARDZIEJ pilnej naprawy i dlaczego?

Poniżej znajduje się nasza ekskluzywna cotygodniowa funkcja, w której zadajemy naszym czytelnikom aktualne pytanie, a następnie dajemy Ci tydzień na udzielenie odpowiedzi na naszych różnych kanałach, gromadząc różnorodny zakres odpowiedzi i opinii do zaprezentowania Wam, naszym cenionym czytelnikom. Oto wyniki naszego ostatniego pytania…

Ostatnio, poprosiliśmy Cię o:

Jaka droga w Pattaya wymaga NAJBARDZIEJ pilnej naprawy i dlaczego?

Trochę kontekstu wokół tego pytania:

Codziennie otrzymujemy obawy związane z różnymi drogami w Pattaya, czy to potrzeba budowy, pozornie niekończąca się budowa, czy budowa wymagająca lepszego oświetlenia, znaków, ostrzeżeń, sprzątania itp. Budowa dróg wydawała się nie mieć końca Pattaya i niektóre obszary są gorsze od innych. Oczywiste jest, że obszary w strefach turystycznych o wysokiej optyce, takie jak Walking Street lub Second Road w pobliżu Walking Street, ostatnio również otrzymały priorytet i zostały naprawione…

Ale jest wiele innych obszarów i dróg, które wymagają uwagi, nawet poza głównymi obszarami, takimi jak Threpprasit i Second Road w Central Pattaya, i chcemy sporządzić listę od naszych czytelników, gdzie ORAZ dlaczego jest to priorytet.

Oto, co mieliście do powiedzenia nasi czytelnicy, gdy nasi redaktorzy wybrali niektóre z najbardziej zróżnicowanych odpowiedzi, aby podkreślić różne punkty widzenia. Oczywiście, wie nie możemy tutaj opublikować opinii wszystkich, więc wybraliśmy wiele najróżniejszych opinii. Poniższe poglądy i oświadczenia są wyłącznie własnością czytelnika i mogą nie odzwierciedlać poglądów mediów TPN. Wprowadzono drobne zmiany tylko w pisowni i gramatyce:

-=-=-=-=-=-=

Tony A: KAŻDA DROGA I CHODNIK TO HAŃBA.

-=-=-=-=-=-

Martin T-Thepprasit Road wymaga ponownego wykonania, wszystkie odpływy znajdują się 6 cali nad powierzchnią drogi z czerwono-białą taśmą odblaskową owiniętą wokół

-=-=-=-=-=-

Jimmy H-2nd Road to koszmar.

-=-=-=-=–

DR-. Thepprasit Road, co za okropny koszmar dla właścicieli firm, obszar ten jest strefą katastrofy.

- = - = - = - = -

Kyle L – Najgorszy obszar to obecnie Thepprasit Road, a Second Road jest blisko związana.

- = - = - = - = -

IC-Evidently Walking Street jest ponownie rozbierane w marcu. Co za katastrofa, trzy lata na sprowadzenie kabli pod ziemię?

-=-=-=-==

Mod S-Cześć, jestem Tajką. Najgorsze jest zalanie przez tory kolejowe, a wiele wiosek jest tu za każdym razem zalewanych. Nikogo to nie obchodzi.

- = - = - = - = -

Droga Bruce do Sanktuarium Prawdy. To ma być droga do światowej klasy atrakcji turystycznej, ale wygląda jak śmietnik.

- = - = - = - = -

Liam RI ma przeczucie, że rozpoczęcie prac przy Beach Road będzie najgorsze. Nadal nawet nie skończyliśmy Second Road.

-=-=-=-=-=

NI-Soi 15 w pobliżu Avenue. Wygląda jak moja toaleta w zły dzień.

-=-=-=-=-=-=-

Przypominamy, że otrzymaliśmy WIELE zgłoszeń do Second Road i Threpprasit, zbyt wiele, by je udostępnić, co wydaje się być OGROMNYM priorytetem dla mieszkańców.

Nie miałeś okazji się wtrącić? Poinformuj nas o tym na naszych kanałach w mediach społecznościowych, w komentarzach poniżej lub jeśli wolisz, aby Twój komentarz był prywatny, napisz do nas Pattayanewseditor@gmail.com. Miłego tygodnia i do zobaczenia wkrótce!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/