„Amazing Thailand 10 Million Celebrations” z okazji 10 milionów odwiedzających w 2022 roku

Komunikat prasowy TAT –

Imprezy powitalne, które odbędą się 10 grudnia na siedmiu lotniskach i dwóch przejściach granicznych, aby podziękować wszystkim turystom za ich zaufanie do Tajlandii jako miejsca na wakacje.

Bangkok, 6 grudnia 2022 r. — Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) organizuje obchody „Niesamowitej Tajlandii 10 milionów”, aby uczcić tegorocznych przyjazdów turystów do 10 grudnia, którzy osiągnęli kamień milowy w wysokości 10 milionów.

Według Biura Imigracyjnego Tajlandia odnotowała około 9.78 miliona zagranicznych przyjazdów turystycznych od 1 stycznia do 5 grudnia 2022 roku. Oczekuje się, że liczba ta osiągnie 10 milionów odwiedzających 10 grudnia 2022 r.

Pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT, powiedział: „Osiągnięcie 10 milionów odwiedzających tak szybko po całkowitym ponownym otwarciu Tajlandii dla turystyki międzynarodowej 1 października 2022 r. jest wynikiem wspólnych wysiłków wszystkich zaangażowanych w tajski przemysł turystyczny i wszystkich Tajów w całym kraju . W związku z tym składamy najszczersze podziękowania i wyrazy uznania wszystkim turystom, którzy odwiedzili nas w tym roku.”

„Obchody 10 milionów niesamowitej Tajlandii” mają powitać turystów przylatujących w tym dniu na siedmiu kluczowych międzynarodowych i regionalnych lotniskach w Bangkoku (Suvarnabhumi i Don Mueang), Phuket, Krabi, Chiang Mai, U-Tapao i Samui, a także dwóch granicznych punkty kontrolne w Sadao i Nong Khai.

Nagrodę specjalną otrzyma najszczęśliwszy turysta, który przybędzie na lotnisko Suvarnabhumi w Bangkoku.

TAT nadal aktywnie promuje Tajlandię jako preferowane miejsce na wakacje na rynkach źródeł odwiedzających na całym świecie.

Działania marketingowe i promocyjne skupiły się na kampanii „Odwiedź Tajlandię w roku 2022-2023: niesamowite nowe rozdziały”, która zaprasza odwiedzających do odkrywania wielu istniejących i nowych atrakcji turystycznych oferowanych w całym królestwie.

Nacisk kładziony jest na znaczące podróże i promocję tajlandzkich podstaw miękkiej siły, które obejmują żywność, film, modę, walkę i festiwal. Królestwo oferuje mnóstwo produktów NFT – Naturę do zachowania, Jedzenie do odkrycia i Tajlandię do odkrycia.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.