Martwy diugoń znaleziony u wybrzeży Sattahip

ZDJĘCIE: Khaosod

Sattahip, Chonburi —

  Martwy diugoń został znaleziony martwy u wybrzeży dystryktu Sattahip w pobliżu mostu policji morskiej.

Ciało zostało znalezione przez ratowników Sattahip w poniedziałek, 5 grudnia. Diugoń była samicą, ważyła ponad 300 kg, miała około 3 metry długości i miała 6-7 lat. Urzędnicy Sattahip zbadali zwłoki diugonia, ale nie byli w stanie zidentyfikować przyczyny śmierci.

Urzędnicy powiedzieli, że to wstyd, że tak duży i piękny diugoń zdechł tak szybko. Podejrzewali, że mógł zjeść coś skażonego, ponieważ na ciele nie znaleziono żadnych ran. Zwłoki zostaną przeniesione do laboratorium w celu dalszych badań w celu znalezienia przyczyny śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.