Zazdrosny mąż podobno dusi swoją żonę na śmierć w Sri Racha

ZDJĘCIE: เพื่อนกัน ณ บ่อวิน

Śri Racha, Chonburi —

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak w przypływie zazdrości udusił swoją żonę w wynajmowanym pokoju w dzielnicy Sri Racha.

Do zdarzenia doszło po zachodzie słońca w poniedziałek, 5 grudnia, w dystrykcie Bowin w Chonburi. Z policją w Bowin skontaktował się podejrzany o morderstwo, który powiedział, że chciał oddać się w ręce policji po zabiciu swojej żony.

Policja wraz z ratownikami pospieszyła na miejsce zdarzenia i znalazła martwą kobietę zidentyfikowaną jako 28-letnia pani Maliwan Phromsri w wynajmowanym pokoju. Podejrzany, 27-letni Sathien Sriphatchao, spokojnie czekał na zewnątrz pokoju, aby przyjąć jego aresztowanie.

ZDJĘCIE: เพื่อนกัน ณ บ่อวิน

Sathien, mieszkaniec Buriramu, podobno przyznał się policji podczas przesłuchania, że ​​z zazdrości udusił swoją żonę we śnie. Powiedział, że był mężem zmarłej ofiary od 7 lat i zauważył, że jej zachowanie zaczęło się ostatnio zmieniać.

Według policji podejrzany był mechanikiem zajmującym się naprawą klimatyzacji, podczas gdy jego żona pracowała w fabryce na terenie przemysłowym Bowin. Podejrzany powiedział, że przyłapał swoją żonę na rozmowie z jej byłym chłopakiem za jego plecami, co doprowadziło do wielu sprzeczek między nią a nim w kwietniu ubiegłego roku.

ZDJĘCIE: เพื่อนกัน ณ บ่อวิน

W dniu morderstwa sytuacja pogorszyła się, gdy podejrzany wrócił do domu i stwierdził, że jego żona jeszcze nie wróciła do domu. Następnie zadzwonił do niej, aby wróciła do domu i czekał, aż zaśnie, aby sprawdzić swój smartfon. Podejrzany powiedział, że pękł, gdy zobaczył, że jego żona ponownie rozmawiała ze swoim rzekomym tajemniczym kochankiem. W przypływie zazdrości podejrzany oświadczył, że udusił swoją żonę na śmierć, po czym zadzwonił do swojej starszej siostry i policji, aby poinformować ich o tym, co zrobił.

Ciało ofiary zostało przetransportowane do szpitala Laem Chabang w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Podejrzany został zatrzymany, ale nie wiadomo, jakie zarzuty zostaną mu postawione.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.