AKTUALIZACJA: Druga eksplozja na kolei w Songkhla spowodowała śmierć trzech osób, cztery osoby zostały ranne

Songkhla –

  Druga eksplozja dziś rano (6 grudniath) około 300 metrów od miejsca zdarzenia na torze kolejowym w dystrykcie Sadao spowodował śmierć trzech osób, a cztery osoby zostały ranne.

Nasza poprzednia historia:

Bomba podłożona na torach kolejowych spowodowała wykolejenie pociągu towarowego w dzielnicy Sadao w sobotę 3 grudnia. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Policja w Songkhla poszukuje podejrzanych rebeliantów, którzy w sobotę 3 grudnia podłożyli bombę, aby wykoleić pociąg towarowy w dzielnicy Sadao w Songkhla.

Teraz aktualizacja:

O 6:30 rano poinformowano, że druga bomba eksplodowała około 300 metrów od pierwszego wybuchu na linii kolejowej.

Podobno trzech pracowników kolei, którzy naprawiali kolej, zginęło, a co najmniej czterech innych zostało rannych. Odpowiednie służby badają teraz przebieg zdarzenia.

Pan Jesada Jitrat, gubernator prowincji Songkhla, potwierdził niedawno mediom, że w wyniku tego incydentu zginęły trzy osoby, w tym pan Yingsak Chumtree, pracownik, Pan Nawarit Suwanchatri, pracownik Hat Yai Locomotive District oraz pan Phumpan Petchsuk, asystent inspektora Hat Yai Locomotive District.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/