Pattaya Police and Immigration intensyfikuje kontrole przedłużania pobytu i patrole bezpieczeństwa wokół Pattaya

Pattaya —

  Pomimo tego, że policja Pattaya jest bardzo niepopularna wśród turystów, kontynuowała intensywne ataki na kluby nocne prawie każdej nocy, aby odstraszyć miejsca łamiące przepisy i brutalne incydenty. Zbiega się to w czasie z przeprowadzaniem wyrywkowych kontroli paszportowych obcokrajowców w całym mieście przez tajlandzki urząd imigracyjny, polując na osoby, które przekroczyły okres ważności wizy w ramach krajowej kampanii represyjnej.  

Organy ścigania i urzędnicy miasta Pattaya zeszli na Pattaya Walking Street o godzinie 9:7 wczoraj, 2 grudnia, aby przypomnieć operatorom obiektów o przestrzeganiu czasu zamknięcia o godzinie 6:XNUMX i sprawdzeniu, czy działają legalnie. W tym samym czasie agenci imigracyjni zwiedzali Soi XNUMX i inne strefy rozrywkowe, losowo prosząc turystów o potwierdzenie ich statusu prawnego na pobyt w Tajlandii. Niedawno omówiliśmy rozprawę w sprawie przedłużania pobytu w tym artykule tutaj.

Funkcjonariusze skontrolowali również wyjścia ewakuacyjne oraz stan techniczny każdego obiektu. Podkreślili operatorom, że muszą ściśle przestrzegać środków ostrożności, takich jak utrzymywanie wyjść ewakuacyjnych otwartych przez cały czas.

Poza upewnieniem się, że każde miejsce jest bezpieczne dla odwiedzających, policja Pattaya powiedziała strażnikom, aby powstrzymali się od walki z turystami, umożliwiania wstępu nieletnim, zezwalania na używanie nielegalnych narkotyków przez klientów w miejscach i noszenia broni.

Inspekcja ma również przygotować atrakcje turystyczne wokół Pattaya przed Nowym Rokiem, kiedy to spodziewany jest napływ turystów do miasta.

Wyniki zeszłej nocy były satysfakcjonujące, ponieważ żaden obiekt nie naruszył przepisów, powiedział stróż prawa i urzędnicy miejscy. Z drugiej strony turyści skarżyli się w mediach społecznościowych, że kontrola jest przesadzona i sprawia, że ​​ich wakacje są bardziej stresujące.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.