Sedan uderzył w barierę uliczną w Pattaya, kierowca zginął

Pattaya —

Kierowca sedana zginął po wbiciu swoim pojazdem w barierę uliczną w Pattaya. Jego pasażerka, 38-letnia kobieta, przeżyła z niezagrażającymi życiu obrażeniami.

Ofiara, która przeżyła, pani Kiatpan Chimthuam, została uratowana z wraku samochodu przez ratowników Sawanga Boriboon dzisiaj, 8 grudnia. Kiatpan doznała niewielkich obrażeń głowy i krwotoku, więc ratownicy udzielili jej pierwszej pomocy i zabrali ją do szpitala.

Wrak został odkryty na autostradzie nr 7 w dzielnicy Huai Yai w dzielnicy Bang Lamung o godzinie 5:30. Sedan uderzył w uliczny szlaban. Inna ofiara, pan Badin Soianusorn, który był kierowcą, zmarł w wyniku odniesionych ran w samochodzie. Według ratowników miał 41 lat.

Nie było naocznych świadków wypadku - poinformowała policja w Pattaya. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierowca mógł nie znać drogi. Jednak kamery CCTV zostaną sprawdzone w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.