Lokal rozrywkowy w Pattaya rzekomo nie miał odpowiedniej licencji

Pattaya –

Miejsce rozrywki w Pattaya zostało rzekomo znalezione bez legalnej licencji według policji w Pattaya.

Policja miasta Pattaya przeprowadziła inspekcję miejsc rozrywki w Pattaya po północy dzisiaj (11 grudnia).th), aby upewnić się, że ci operatorzy przestrzegają prawa.

Policja miasta Pattaya powiedziała Pattaya News, że znaleziono jedno miejsce rozrywki bez legalnej licencji, które znajduje się na Third Pattaya Road i nosi nazwę „New Season 88”.

Kierownik, którego funkcjonariusze nie zidentyfikowali, został zabrany na komisariat policji w Pattaya w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.