Mężczyzna umiera po zaparkowaniu samochodu na poboczu drogi, aby się załatwić, zanim inny pojazd zderzył się z nim w rejonie Pattaya

Banglamung –

45-letni Tajlandczyk został uznany za zmarłego po tym, jak zaparkował samochód na poboczu drogi, aby odpowiedzieć na wezwanie natury, zanim inny pojazd uderzył w niego w Banglamung.

Policja drogowa została powiadomiona o wypadku o godzinie 1:00 nad ranem (11 grudnia).th) na autostradzie Pattaya - Mapa Ta Phut Road w Nongprue.

Ratownicy i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwa uszkodzone sedany. Kierowca, który przeżył, pani Wanpen Tanajaraoenchai, lat 40, był na miejscu zdarzenia.

Drugi kierowca, 45-letni Tarathep Kruaariya, odniósł poważne obrażenia poza swoim sedanem. Został uznany za zmarłego po przybyciu do miejscowego szpitala.

Wewnątrz sedana znaleziono dwie inne ranne osoby, którymi byli 44-letnia Arthitaya Jankana i dziewięcioletnia dziewczynka.

Trzeci pasażer nie odniósł obrażeń, ale poprosił o zachowanie anonimowości i powiedział The Pattaya News, że pojazd Tarathepa zatrzymał się na poboczu drogi, aby obaj mężczyźni mogli sobie ulżyć.

Pan Tarathep załatwiał swoje interesy przed swoim sedanem, podczas gdy jego przyjaciel robił swoje interesy za barierką, zanim drugi sedan uderzył w tył ich sedana, a następnie uderzył w pana Tarathepa.

Policja kontynuuje dochodzenie, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku i podjąć dalsze potencjalne działania prawne.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.