Co najmniej sto tysięcy osób bierze udział w festiwalu muzycznym Big Mountain w Nakhon Ratchasima

FOTO: Oficjalny Festiwal Muzyczny Big Mountain

Nakhonratchasima –

Co najmniej sto tysięcy osób przyłączyło się do Big Mountain Music Festival w miniony weekend. Festiwal muzyczny powrócił po dwóch latach praktycznie odwołania z powodu Covid-19.

Pani Watcharee Pratchanusorn, przewodnicząca Rady Turystyki Nakhon Ratchasima, powiedziała TPN Media: „Festiwal odbył się 10 grudniath do 11 grudniath, 2022 nad oceanem w Khao Yai, dystrykt Pak Chong”.

„Było co najmniej 100,000 208 ludzi, którzy przyłączyli się do festiwalu muzycznego. Sto procent pokoi w pobliskich hotelach i kurortach zostało wyprzedanych, w tym 8,221 hoteli z łącznie XNUMX pokojami. Liczba ta nie obejmuje pobytów w domach i biwakowania pod namiotami – dodała pani Watcharee.

„W ciągu ostatnich dwóch lat festiwal muzyczny został odwołany z powodu Covid-19, co było poważnym problemem dla lokalnej gospodarki i trudnością dla wielu wykonawców i sprzedawców. Teraz, wraz z powrotem festiwalu, w rejonie Nakhon Ratchasima i w jego pobliżu w ciągu ostatnich kilku dni wygenerowano co najmniej miliard bahtów” – zauważyła pani Watcharee.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.