Chonburi Coffee on the Beach 2022 to ogromny sukces, mówi burmistrz Pattaya

Pattaya, Tajlandia-

Według burmistrza Pattaya, Poramese Ngampichesa, dwudniowe wydarzenie Chonburi Coffee on the Beach na North Pattaya Beach odniosło ogromny sukces.

Burmistrz wraz z panem Thanakornem Wanaputi, prezesem Pattaya/Chonburi Cafe and Bistro Club oraz różnymi innymi odpowiednimi lokalnymi urzędnikami przewodniczyli ceremonii wręczenia nagród zwycięzcom mistrzostw CBC King of Coffee, która była punktem kulminacyjnym wydarzenia.

Zwycięzcami mistrzostw zostali Worranat Rangkete i Prim Vongsri, zdobywając 50,000 XNUMX bahtów. Wydarzenie obejmowało również wiele innych mniejszych nagród dla zdobywców drugiego miejsca.

Wydarzenie obejmowało również około sześćdziesięciu sprzedawców kawy i muzykę na żywo takich zespołów jak Ezy 45 i Acoust'me. Zdjęcia dzięki uprzejmości PRpattaya.

Burmistrz Pattaya, Poramese Ngampiches, był bardzo zadowolony z imprezy i planował jej powrót w 2023 roku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/