Puchar Świata w skuterach wodnych wnosi energię i emocje do Jomtien Beach

Pattaya, Tajlandia-

Po raz pierwszy od 2019 roku Puchar Świata w skuterach wodnych powrócił i jest w pełni otwarty dla publiczności i fanów w Jomtien w pobliżu nocnego targu Jomtien.

Chociaż wydarzenie odbyło się w 2020 i 2021 roku, było w zasadzie zamknięte dla fanów i z zachowaniem ścisłych środków ostrożności i środków COVID-19. Popularne imprezy przyciągające tłumy, takie jak konkurs bikini i pokaz freestyle, zostały odwołane, aby uniknąć pokusy tłumów lub zgromadzeń. Trybuny były zamknięte dla publiczności z dostępem tylko dla mediów.

W tym roku impreza trwa od czternastego i potrwa do tego weekendu, a największe imprezy i wyścigi odbędą się jutro, w niedzielę 18 grudnia 2022 r. Po drugiej stronie plaży można zobaczyć zawodników startujących w różnych imprezach, choć główne etapy a pokazy odbywają się w pobliżu nocnego targu Jomtien.

Nasz zespół odwiedził Puchar Świata numer jeden w skuterach wodnych w piątek, 16 grudnia, i wróci na finał jutro. Energia i podekscytowanie unosiły się w powietrzu, ponieważ zarówno wykonawcy, jak i fani byli zachwyceni, widząc ponownie otwarte dla publiczności długo trwające wydarzenie w Pattaya. Oto kilka zdjęć z wydarzenia, które zrobiliśmy i mamy nadzieję, że się tam spotkamy!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/