Policja w Pattaya poszukuje obcokrajowca i Tajki przyłapanych na wideo uprawiających seks w miejscu publicznym na Pattaya Road

Pattaya —

  Mieszkańcy Pattaya wzywają policję do podjęcia działań po tym, jak zobaczyli niezidentyfikowanego obcokrajowca rzekomo uprawiającego seks z kobietą wyglądającą na Tajkę na poboczu drogi w Pattaya dzisiaj, 4 grudnia o 26 rano.

Bezimienny mieszkaniec Tajlandii szedł w pobliżu skrzyżowania na Pattaya Third Road, kiedy zauważył obcokrajowca płci męskiej i coś, co wyglądało na Tajkę, rażąco angażujących się w publiczne akty cielesne tego ranka.

Miejscowy wyciągnął telefon, aby nagrać skandaliczną scenę między parą jako dowód dla władz. Z nagrania wynika, że ​​cudzoziemiec miał białą skórę i blond włosy, miał około 180-190 cm wzrostu i 25-35 lat. Jeśli chodzi o jego partnerkę, miała ciemną skórę, miała około 150-160 cm wzrostu i miała około 25 lat. Obaj uprawiali cudzołóstwo przy słupie energetycznym i zignorowali zaniepokojonego mężczyznę, który ich filmował.

Po zakończeniu swoich spraw obaj odeszli osobno i pozostali na wolności od czasu prasy.

Lokalni mieszkańcy wokół miejsca zdarzenia powiedzieli The Pattaya News, że bali się, że ich dzieci mogą być świadkami pary, kiedy tam byli, i doznać traumy. Wezwali również policję w Pattaya do podjęcia poważnych działań przeciwko napalonej parze.

Policja w Pattaya jest świadoma tego incydentu i od czasu prasowego prowadzi dochodzenie i próbuje wyśledzić podejrzanych za pomocą nagrań z kamer przemysłowych znajdujących się w pobliżu.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.