Pattaya Beach okrzyknięta drugą najpopularniejszą plażą na świecie wśród TikTokerów

Pattaya —

Pattaya Beach znalazła się na drugiej liście najpopularniejszych plaż na świecie na liście TikTokers po uzyskaniu ponad 128.5 miliona wyświetleń na TikTok, wynika z badania przeprowadzonego przez Destination 2.

Najnowsze badanie przeprowadzone przez Destination 2, luksusową firmę turystyczną w Wielkiej Brytanii, pokazuje, że najpopularniejszą plażą opartą na hashtagach i wyświetleniach TikTok jest Bondi Beach, znana z surfowania w Australii, która uzyskała ponad 445.8 miliona wyświetleń.

Jednak druga najpopularniejsza plaża może być zaskoczeniem, ponieważ należy do Pattaya Beach w Tajlandii, pięknego nadmorskiego kurortu, który według badania uzyskał 128.5 miliona wyświetleń na TikTok.

Pattaya Beach plasuje się znacznie wyżej niż inne plaże, takie jak Nha Trang Beach w Wietnamie z 64.6 milionami wyświetleń, Waikiki Beach (5. miejsce) w USA z 43.7 milionami wyświetleń lub JBR Beach (6. miejsce) w Dubaju z 30.3 milionami wyświetleń.

Według Destination 2, powodem przeprowadzenia badania na TikTok jest to, że jest to popularna aplikacja społecznościowa, która jest szeroko wykorzystywana do wyszukiwania recenzji restauracji i atrakcji turystycznych, a także znajdowania najpiękniejszych plaż na świecie.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.