AKTUALIZACJA: Specjalny zespół poluje na bezlitosnego bandytę, który zabił brytyjskiego ex-pata w Pattaya

Pattaya —

Region policyjny Chonburi 2 ściga tajemniczego mordercę, który wczoraj, 5 stycznia, zastrzelił emerytowanego brytyjskiego inżyniera.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Emerytowany brytyjski inżynier został zastrzelony w Pattaya podczas powrotu do domu zeszłej nocy, 5 stycznia. Przyczyna zdarzenia pozostaje tajemnicą.

Teraz nasza aktualizacja:

pol. Podpułkownik Ittipon Ittisaranachai, szef regionu 2 policji, zwołał spotkanie urzędników imigracyjnych, policji turystycznej i śledczych w celu wyśledzenia podejrzanego, który zeszłej nocy zastrzelił 70-letniego Brytyjczyka.

Według policji ofiara została brutalnie postrzelona cztery razy w plecy

pol. Podpułkownik Ittipon powiedział The Pattaya News, że motyw morderstwa nadal nie może zostać ujawniony, ale zapewnił media, że ​​sprawa postępuje dobrze. Powiedział, że władze zbierają wszelkiego rodzaju dowody, w tym trzy pociski z broni znalezione na miejscu zdarzenia i nagrania z kamer przemysłowych w okolicy.

Policja zbadała również transakcje finansowe i wizę ofiary. Okazało się, że ofiara mieszkała legalnie w Tajlandii od ponad 20 lat i miała tajlandzką rodzinę.

Nie udało się ujawnić zeznań jego żony na policji, ale policja nie nazwała jej osobą zainteresowaną, a jedynie, że ją przesłuchali.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.