Burmistrz Pattaya i zespół rozpoczynają zawody w windsurfingu

Pattaya -

Burmistrz Pattaya, Poramase Ngampiches, przewodniczył ceremonii otwarcia Mistrzostw Tajlandii w Windsurfingu i Międzynarodowego Pucharu Windsurfingu Pattaya 2023, wczoraj, 14 stycznia.

Zawody odbyły się na Jomtien Beach w Pattaya i wzięli w nich udział zawodowi sportowcy z dziewięciu krajów, w tym Korei Południowej, Singapuru, Malezji, Indii, Hongkongu, Kambodży, USA, Włoch i Tajlandii, we współpracy z miastem Pattaya, Stowarzyszeniem Windsurfingu Tajlandii, Pattaya Windsurfing Club i Sports Authority of Thailand.

Poramase stwierdził, że ten konkurs pomoże wyostrzyć umiejętności tajskich zawodowców i utoruje im drogę do rywalizacji w 32. Igrzyskach SEA w Kambodży.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.