Tajlandia organizuje doroczne wydarzenie z okazji Narodowego Dnia Nauczyciela  

Bangkok

Tajlandia -

Ministerstwo Edukacji zorganizowało dziś, 16 stycznia, obchody dorocznego Narodowego Dnia Nauczycielath.

Premier Tajlandii, generał Prayut Chan-o-cha, ujawnił hasło tegorocznego Dnia Nauczyciela: „Dobrzy nauczyciele, dobrzy uczniowie, dobra przyszłość”. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Siła nauczyciela jest sercem przekształcania jakości edukacji”.

Dziś rano generał Prayut przewodniczył wydarzeniu w Radzie Nauczycieli Tajlandii. W tym roku obchodziliśmy 67th Dzień Nauczyciela. Nauczyciele z całego kraju włączyli się w obchody Dnia Nauczyciela w województwie.

Ten dzień jest Dniem Nauczyciela dla nauczycieli, podczas gdy podobny dzień ucznia będzie zwykle przypadał w drugi czwartek czerwca po rozpoczęciu nowego semestru.

Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.