Spotkaj się z YouTuberami z Pattaya w LePub 4 lutego o 4:XNUMX, poprowadzi MisterMitch

Pattaya, Tajlandia-

Czy kiedykolwiek chciałeś poznać niektórych swoich ulubionych YouTuberów i osoby mające wpływ na media społecznościowe, które zajmują się Tajlandią i Pattaya? A może po prostu szansa na spotkanie podobnie myślących ludzi i ogólne podyskutowanie o Pattaya przy kilku drinkach?

To Twoja szansa! Hostowane autorstwa YouTubera MisterMitcha Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 lutego o godzinie 4:00 w LePub. LePub znajduje się na końcu Soi Diamond w rejonie Walking Street.

W spotkaniu weźmie udział mnóstwo innych popularnych YouTuberów i influencerów, takich jak Mister Egg, właściciel LePub, i Kwiaty Bryana.

Nie przegap szansy na spotkanie i nawiązanie kontaktu z niektórymi ruchami i wstrząsaczami w świecie Pattaya YouTube. A jeśli go przegapisz, będzie to pierwsza sobota każdego miesiąca z przypomnieniami MisterMitcha na jego kanale.

Do zobaczenia! Oto krótki klip wideo przedstawiający kilka osób, które powinny uczestniczyć.

Zawiera również:

Czekoladowy Mężczyzna W Tajlandii https://www.youtube.com/@ChocolateManInThailand

Podróże Greeny'ego https://www.youtube.com/@GreenyTravels

Paproć Niefiltrowana https://www.youtube.com/@fernunfiltered

Tajlandia Cyfrowy nomad https://www.youtube.com/@ThailandDigitalNomad

EatOutPattaya https://www.youtube.com/@EatoutPattaya

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/