Burmistrz Pattaya i lokalni biznesmeni spotykają się, aby przygotować się na powrót chińskich grup turystycznych

Pattaya —

Tajsko-Chińskie Stowarzyszenie Turystyczne i burmistrz Pattaya spotkali się we wtorek 24 stycznia, aby omówić działania mające na celu powitanie powrotu chińskich turystów.

Obie strony spotkały się w ratuszu, aby przeprowadzić burzę mózgów na temat tego, co Pattaya powinna zrobić, aby pomieścić spodziewany napływ chińskich turystów, którzy byli w drodze do miasta po tym, jak Pekin zdecydował się ponownie otworzyć swoje granice po trzech latach ograniczeń Covid-19 8 stycznia.

Pan Chanaphan Kaewklachaiwut, prezes stowarzyszenia, doradził burmistrzowi, panu Poramase Ngampiches, aby poprawić miasto, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i warunków sanitarnych, aby wzmocnić zaufanie i zaimponować chińskim turystom.

Powiedział, że biuro podróży w jego stowarzyszeniu stworzy pakiet wycieczek dla chińskich turystów, podzielony na trzy grupy: luksusową, średnią i normalną. Turyści ci byliby prowadzeni do miejsc turystycznych wokół Pattaya, które zostały objęte gwarancją jakości przez Tajsko-Chińskie Stowarzyszenie Turystyczne.

Pan Chanaphan uważał, że liczba chińskich turystów podróżujących w tym roku do Pattaya z pewnością przebije liczbę dwóch milionów turystów sprzed pandemii.

Pattaya chce również przyspieszyć prace budowlane na Second Road, przewidując powrót autobusów wycieczkowych do obszaru przewożących chińskich turystów. Obecnie oczekuje się, że prace zostaną zakończone dopiero w okolicach Songkran w kwietniu.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.