Urzędnicy miejscy Pattaya czyszczą Soi z sześciu nielegalnych krzeseł i znaków

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Pattaya —

Kilka przeszkadzających krzeseł, pachołków drogowych i znaków zostało usuniętych z ulicy w Soi Six w Pattaya, po wielu rzekomych skargach turystów.

pol. Mjr Jeerawat Sukhontasap, szef Wydziału Robót Miejskich w Pattaya, wyznaczył urzędników miejskich do usunięcia szyldów i krzeseł ze sklepów, które zostały nielegalnie ustawione na ulicy i zablokowały przepływ ruchu.

Jeerawat powiedział lokalnym mediom, że otrzymał wiele skarg, zwłaszcza od gości, że te blokady były zdezorganizowane, zatrzymano parkowanie i wtargnięto na ulicę publiczną.

Kiedy dowiedział się o problemie, kazał swoim podwładnym natychmiast zbadać teren, podała policja.

Dodał, że krzesła i znaki zostaną skonfiskowane w ratuszu w Pattaya, a właścicielom grozi grzywna w wysokości do 2,000 bahtów zgodnie z ustawą z 1992 r. o konserwacji, czystości i porządku.

Według Jeerawata właściciele firm w większości ustawili materiały, aby powstrzymać pojazdy przed parkowaniem przed ich firmami i wejściami. Jednak Jeerawat stwierdził, że ulica i parking są publiczne, a blokowanie lub rezerwowanie miejsc przed firmami jest niezgodne z prawem.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya
ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.