Jeździec z Laosu poważnie ranny po wypadku samochodowym w Chonburi

Chon Buri –

Laotańska motocyklistka odniosła poważne obrażenia po zderzeniu jej motocykla z pickupem w dzielnicy Mueang Chonburi.

Policja Don Hualor została powiadomiona o wypadku w piątek wieczorem (27 stycznia).th) na Don Sattapong Road w podokręgu Don Hualor.

Służby ratownicze i Pattaya News przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć pannę SENG INTHAMA VONG, 30 lat, obywatelkę Laosu. Miała poważne obrażenia głowy. Została przewieziona do pobliskiego szpitala.

W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl i uszkodzony samochód dostawczy. Kierowca pickupa, pan Chonlasit Kaewwangsarn, lat 21, nie odniósł obrażeń.

Nagranie z pobliskiego monitoringu pokazuje, że motocykl wyjeżdżał z innej drogi. Samochód dostawczy, który jechał z dużą prędkością od razu zderzył się z motocyklem. Pickup ciągnął motocykl wiele metrów, zanim się zatrzymał.

Jednak policja Don Hualor kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.