Terminal 21 posiada w tym tygodniu specjalny targ kempingowy na pasie startowym

Pattaya-

Szukasz czegoś innego do zrobienia w tym tygodniu tutaj, w Pattaya?

Centrum handlowe Terminal 21 organizuje w tym tygodniu specjalny targ Runway Camping Market z różnorodnym jedzeniem, koncertami, wydarzeniami i zabawą.

Są równe mając wieczór filmowy później w tym tygodniu, który omówiliśmy tutaj wcześniej.

Jednak ten artykuł ma na celu podkreślenie ich doskonałego rynku tuż przy samolocie Terminalu 21 i pokazanie kilku zdjęć, które nasz zespół zrobił w tym tygodniu. Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce! Przejdźmy do zdjęć!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/