Urzędnicy Pattaya i Jomtien rozprawiają się z fajerwerkami i lampionami na plażach Jomtien

Pattaya, Tajlandia-

Urzędnicy Pattaya i Na Jomtien łączą siły, aby rozprawić się z nielegalnymi sprzedawcami fajerwerków i lampionów na plażach Jomtien, zwłaszcza na południowym krańcu plaż.

Represje nastąpiły po skargach lokalnych mieszkańców i grup kontrolujących w mediach społecznościowych, twierdzących, że fajerwerki i latarnie denerwują mieszkańców okolicy, przeszkadzając ludziom próbującym spać i zrelaksować się oraz potencjalne zagrożenie pożarowe.

Po skargach urzędnicy miejscy udali się w ten weekend na plaże Na Jomtien i znaleźli wielu sprzedawców, z których wielu szybko próbowało udawać, że regularnie bywają na plaży, a nawet zakopać swoje fajerwerki, gdy zobaczyli zbliżających się urzędników.

Urzędnicy Jomtien i Pattaya są jednak zjednoczeni w stwierdzeniu, że sprzedaż nielegalnych fajerwerków jest niezgodna z zasadami obowiązującymi na plażach i skonfiskowali dziesiątki fajerwerków i lampionów. Zatrzymali również sprzedawców i wydali im stanowcze ostrzeżenia, aby nie sprzedawali ponownie nielegalnych przedmiotów lub grozili im surowe kary prawne, a nawet więzienie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/