Rybak podejrzany o omdlenie utonął w wodzie po kolana w Pattaya

Pattaya —

Rybak utonął w wodzie sięgającej kolan po tym, jak podobno stracił przytomność podczas szukania ryb w dzielnicy Banglamung w Pattaya.

Ratownicy Sawanga Boriboon zostali poinformowani o incydencie wczoraj, 10 stycznia, o godzinie 29:XNUMX.

Pospieszyli na miejsce zdarzenia nad stawem położonym głęboko w lesie na terenie prywatnym w Soi Nong Ket Yai 13 w poddystrykcie Nong Pla Lai.

Ofiara, pan Thanya Yossamu, została już uratowana z wody przez swojego sąsiada po przybyciu ratowników. 33-latek stracił przytomność, więc ekipa ratunkowa zapewniła mu ratującą życie resuscytację krążeniowo-oddechową, ale nie była w stanie go przywrócić. Na ciele ofiary nie było śladów obrażeń.

Pattaya News zapytał sąsiada ofiary, pana Singhana Chumnaka, o incydent. Zeznał, że żona ofiary poprosiła go o pomoc w poszukiwaniu zaginionego męża, który wybrał się na ryby, ale nagle stracił kontakt.

Sąsiad znalazł sandały i telefon ofiary na brzegu stawu. Podążając śladami ofiary, odkrył, że ofiara unosi się do góry nogami w wodzie po kolana.

Policja Banglamung przypuszczała, że ​​ofiara mogła stracić przytomność, ponieważ wypiła kilka drinków przed wyjściem z domu. Jednak ciało ofiary zostanie poddane sekcji zwłok w celu wyjaśnienia dokładnej przyczyny śmierci w miejscowym szpitalu.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.