Ogień niszczy szkołę policyjną w Chonburi, bez obrażeń

Chonburi -

Duży pożar zniszczył Prowincjonalne Centrum Szkolenia Policji Region 2 w Chonburi w niedzielę wieczorem, 5 lutego. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

O godzinie 7:XNUMX jednostki straży pożarnej Mueng Chonburi odpowiedziały na zgłoszenie pożaru w dwupiętrowym ośrodku szkolenia policji w Soi Khao Noi w dystrykcie Ban Suan w dystrykcie Mueang.

Szalejący ogień strawił drugie piętro budynku. Gaszenie pożaru zajęło strażakom około 30 minut. Chociaż nikt nie został ranny w wyniku zdarzenia, pożar spowodował znaczne zniszczenia budynku.

Początkowo policja przypuszczała, że ​​pożar był spowodowany zwarciem, chociaż zespół medycyny sądowej przeprowadził później dokładne badanie, aby znaleźć dokładną przyczynę.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.