Tajski premier Prayut Chan-O-Cha obchodzi swoje 69 urodziny

Bangkok, Tajlandia

Premier Tajlandii Prayut Chan-O-Cha obchodził dziś, 69 marca 21 r., swoje 2023. urodziny.

Okazja ta upłynęła głównie pod znakiem zwykłej pracy w Bangkoku, a premier powiedział tajskim mediom, że koncentruje się na zbliżającej się kampanii wyborczej.

Wybory w Tajlandii zaplanowano na maj, a premier ma nadzieję zachować swoje miejsce, które będzie oparte na posłach, a nie na głosowaniu bezpośrednim, ale niektóre sondaże wskazują na słabnącą popularność Prayuta.

Generał Prayut sprawował władzę w taki czy inny sposób, odkąd objął władzę w wyniku zamachu stanu w 2014 r., a później został wybrany na premiera. Od dawna jest przedmiotem różnych protestów i krytyki, ale ma też swoich zwolenników.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/