Pattaya Terminal 21 będzie gospodarzem targów dla dzieci od dziś do 9 kwietnia

Pattaya —

Pierwszy raz w Pattaya! Dołącz do Targów Dziecięcych i odkryj różnorodne popularne marki odzieżowe dla dzieci pod hasłem Monster Run na Pattaya Terminal 21 teraz!

Pattaya Terminal 21 zaprasza dzieci i rodziców do zabawy w grę sportową Monster Run i pokonywania różnych przeszkód z uroczymi potworami na piętrach G i M od dziś do 9 kwietnia 2023 r. Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie, w którym można wygrać nagrody i ciesz się wieloma zabawnymi zajęciami za darmo!

Jeśli chodzi o rodziców, mogą skorzystać z okazji, aby przeglądać i kupować szeroki wybór ubrań i zabawek dla dzieci znanych marek, takich jak Sugar Family, KIKI BABY, Funny Kids, Toezone, Cartoon Agency, Mantendo, Disney Princess, Hollywood Studios, Baby Fantasy, Bata, Livia, Le Petid Print, KEED, Barbie i Baby Stone.

Działania w ramach targów to m.in.

  • Bieg potwora

Specjalnie dla członków T21 Rewards, użyj 15 punktów, aby wymienić na 1 darmową rundę dziennie (ograniczona ilość dziennie)

Pokaż paragony w wysokości 500 bahtów wydanych w centrum handlowym, aby wymienić je na 1 bezpłatną rundę (ograniczona do 2 rund dziennie)

  • Warsztat torebek Monster

Pokoloruj własną płócienną torbę, zrób zdjęcie na imprezie, opublikuj w mediach społecznościowych #MonsterRun #Terminal21Pattaya i zamelduj się w @Terminal21 Pattaya Shopping Mall, aby odebrać bezpłatną torbę Monster Tote Bag (ograniczona ilość)

  • Maskotka potwora

Rób zdjęcia z uroczymi maskotkami potworów codziennie o 1:30, 3:00, 5:00, 6:00 i 7:00

Uwaga:

  1. Zajęcia są ograniczone do dzieci w wieku 4-12 lat
  2. Działania kończą się o godzinie 8:00

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.