Słynny tajski polityk zmarł po udarze cieplnym

ZDJĘCIE: Thairath Online

Krajowy —

Tajski wpływowy polityk i biznesmen Chonsawat Asavahame zmarł tragicznie w wieku 55 lat po tym, jak doznał udaru cieplnego podczas uprawiania wyścigów samochodowych.

Chonsawat lub Aea, który kochał wyścigi samochodowe, pojechał trenować wyścigi na torze Chang International Circuit w prowincji Buriram, gdzie nagle stracił przytomność z powodu udaru cieplnego i został natychmiast przyjęty do szpitala Buriram wczoraj, 30 marca.

Około 1 w nocy Chonsawat został uznany za zmarłego w miejscowym szpitalu. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę jego śmierci.

Chonsawat urodził się 19 listopada 1968 roku. Jest synem Wattany Asavahame, byłego ministra kilku ministerstw, który żyje na wygnaniu i ucieka przed wymiarem sprawiedliwości w Tajlandii. To znany biznesmen i polityk, wcześniej wybrany na szefa Prowincjonalnej Organizacji Administracyjnej Samut Prakan.

Pattaya News zauważa, że ​​udar cieplny jest poważnym stanem, który może wystąpić, gdy organizm przegrzewa się i nie jest w stanie się ochłodzić.

Ważne jest, aby podjąć środki zapobiegawcze, takie jak nawodnienie, unikanie długotrwałego narażenia na wysokie temperatury i robienie przerw w chłodnych lub zacienionych miejscach, zwłaszcza w tym okresie roku w Tajlandii, kiedy pogoda jest zazwyczaj bardzo gorąca.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.