Wysypisko śmieci Major Fire Guts przez wiele godzin w rejonie Pattaya

Banglamung –

Poważny pożar strawił wysypisko śmieci w Takhian Tia przez wiele godzin zeszłej nocy, jak po raz pierwszy informowaliśmy na naszych kanałach społecznościowych.

Strażacy zostali powiadomieni o zdarzeniu w nocy z piątku na sobotę (31 marca).st) na śmietniku znajdującym się w pobliżu wioski numer 3 w Takhian Tia. Strażacy z ponad 10 wozami strażackimi i The Pattaya News szybko przybyli na miejsce zdarzenia. Obszar śmieci otoczony jest plantacją manioku.

Minęło wiele godzin, zanim ogień został opanowany. Potężny pożar znajdował się około dwóch kilometrów od dzielnicy mieszkalnej.

Miejscowi z wioski numer trzy powiedzieli Pattaya News, że przez ponad 20 lat obszar ten zamienił się w wielki dół i wyrzucane są tam różne śmieci.

Przyczyna pożaru jest niejasna i nadal była badana przez odpowiednie służby przeciwpożarowe od czasu publikacji.

Pożar nie spowodował obrażeń, jednak dym pochłonął pobliską wioskę i natychmiast zaniepokoił mieszkańców, z których kilku skontaktowało się z The Pattaya News, aby zgłosić piekło.

W ciągu ostatnich kilku tygodni w Tajlandii pojawiło się wiele problemów związanych z pożarami, jak ten wielki pożar w Nakhon Najok.

W dniu 17 marca A na złomowisku w Pattaya wybuchł poważny pożar, z którego widać było gęsty czarny dym w całej centralnej części Pattaya. W wyniku tego zdarzenia również nie było żadnych obrażeń.

W marcu 4th, wybuchł poważny pożar w budynku akt w Bangkoku używanym przez tajlandzką policję, w sprawie, która wywołała poważną dyskusję w mediach społecznościowych.

Wreszcie pod koniec lutego br. bezdomny Kambodżan podpalił tak zwaną tajną plażę w Naklua, niszcząc setki tysięcy bahtów sprzętu wędkarskiego. Później został aresztowany.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.