Amerykański komik Conan O'Brien spędza czas w Tajlandii

Krajowy —

Znany amerykański komik Conan O'Brien kręci obecnie zdjęcia do swoich przyszłych programów w Bangkoku w Tajlandii. Wydawało się, że bardzo lubi spędzać czas, o czym świadczą jego częste tweety o jego ostatnich przygodach, które obejmują wypróbowanie Muay Thai, zakładanie tradycyjnych strojów, a nawet jedzenie skorpionów.

W zeszły wtorek O'Brien wypróbował egzotyczną przekąskę ze skorpiona w Tajlandii, co w rzeczywistości nie było jego pierwszym razem, ponieważ napisał na Twitterze, że tajski skorpion jest „o wiele lepszy niż skorpion, który dostaję w Glendale Galleria”.

Były gospodarz nocnego talk-show udostępnił również zdjęcia, na których ma na sobie pełny ceremonialny strój tajski i całkowicie zanurza się w sesji Muay Thai. Jego podpis brzmiał: „Muszę zarejestrować swoje nogi na posterunku policji w Bangkoku”.

Podczas gdy Późna noc z Conanem O'Brienem, który był emitowany w latach 1993-2009, jest jego najbardziej rozpoznawalnym dziełem, słynny komik po sześćdziesiątce odniósł również wielki sukces swoim programem podróżniczym Conan Without Borders. W latach 60-2015 podróżował do różnych miejsc, takich jak Kuba, Armenia, Katar, Haiti i Grenlandia, aby sfilmować swój program.

Program został zatrzymany podczas Covid.

Obecnie głównym przedsięwzięciem O'Briena jest Team Coco, firma produkcyjna, która zarządza jego podcastami i treściami cyfrowymi z jego bogatej kariery. Nie ma jeszcze żadnych aktualizacji dotyczących harmonogramu emisji ani platformy dla jego materiału nakręconego w Tajlandii, ale widziano, jak O'Brien przeglądał materiał ze swoim zespołem w Workpoint Studios w Bangkoku.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.