Zakaz sprzedaży alkoholu od dziś wieczorem w niektórych obszarach Banglamung i Nongprue

Chon Buri –

Zakaz sprzedaży alkoholu będzie obowiązywał w niektórych rejonach Nongprue, Banglamung i Chonburi w związku z wyborami lokalnymi.

Organizacja Administracyjna Prowincji Chonburi ogłosiła zakaz sprzedaży i dystrybucji alkoholu od godziny 6:00 w sobotę (20 majath) do niedzieli (21st) 6:00 Zakaz sprzedaży alkoholu będzie obowiązywał w wyborach samorządowych na członków Wojewódzkiej Organizacji Administracyjnej w niedzielę (21 majast).

Zakaz sprzedaży alkoholu będzie obowiązywał w następujących obszarach:

  • Podokręg Na Pa (z wyjątkiem wioski M.4) w Mueang Chonburi
  • Podokręg Mueang (z wyjątkiem wsi M.1,2,3,4,5) i podokręg Saensuk w Mueang Chonburi.
  • Podokręg Mueang (tylko dla wsi M.1, 2, 3, 5), podokręg Nong Kang Kok (z wyjątkiem wsi M.1, 4) w Mueang Chonburi
  • Podokręg Nong Ree (z wyjątkiem wioski M.1, 3 i podokręgu Na Pa M.4) w Mueang Chonburi
  • Podokręg Nongprue (tylko dla wiosek M.1, 2, 3, 6, 11) i podokręg Pong (z wyjątkiem wiosek M.5, 6, 10) w dystrykcie Banglamung.
  • Podokręg Thung Sukkhala (tylko dla wioski M.12), podokręg Nong Kham (tylko dla wioski M. 11), w podokręgu Bueng (z wyjątkiem wsi M. 2, 3, 4, 6, 7, 8) w dzielnicy Si Racza.
  • Okręg wyborczy Koh Chan 1

Jeśli nie masz pewności, czy dotyczy to Twojej okolicy, możesz skontaktować się z lokalnym urzędem gminy lub infolinią Pattaya pod numerem 1337. Media TPN zauważają, że Central Pattaya i główne strefy turystyczne NIE są dotknięte, chociaż niektóre miejsca w tak zwanej ciemnej stronie będą.

Niestety oznacza to, że trzeci weekend z rzędu niektóre lokale nastawione na sprzedaż alkoholu, takie jak bary, będą musiały zostać zamknięte. Na ostatnie dwa weekendy miały wpływ wybory krajowe w Tajlandii.

Każdy, kto narusza prawo, podlega karze pozbawienia wolności do sześciu miesięcy lub grzywnie do 10,000 XNUMX bahtów lub obu tym karom.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a przez cztery lata współpracował z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.