Kobieta z Pattaya została ranna w wypadku potrącenia i ucieczki

Pattaya —

Tajka z Pattaya zgłosiła się do The Pattaya News, aby złożyć skargę na wypadek potrącenia i ucieczki z udziałem luksusowego samochodu.

Ofiara, 35-letnia Saeng Thongchuea, masażystka, poinformowała dziś, 21 maja, że ​​została potrącona przez białego sedana marki Aston Martin, gdy jechała motocyklem na drodze z Pattaya do dzielnicy Sattahip.

Do wypadku doszło 18 maja na Pornprapanimit Road w drodze do skrzyżowania Mit Kamol. Pani Saeng została potrącona przez sedana i upadła na jezdnię, która poważnie zraniła jej dłonie i twarz.

Według niej, kierowca sedana natychmiast po zderzeniu przyspieszył. Pani Saeng nie mogła wychwycić numeru rejestracyjnego sedana, chociaż opowiadała, że ​​był to luksusowy sedan Aston Martin w białym kolorze. Złożyła już doniesienie na komisariacie policji w Nongprue.

Policja poszukuje sprawcy na podstawie nagrań z monitoringu.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.