Policja w Pattaya mówi „nie” żebrakom przebranym za lwa

Pattaya, Tajlandia-

Urzędnicy miasta Pattaya, zwani także Tessagit, dali kciuk w dół tak zwanym wykonawcom lwów, o których mówią, że tak naprawdę są żebrakami, którzy irytują klientów i właścicieli firm.

Niezidentyfikowany mężczyzna został usunięty z popularnego Soi 6 tego wieczoru w North Pattaya po wielu skargach właścicieli barów, że mężczyzna, który był ubrany w coś w rodzaju lwiego kostiumu i wyposażony w gigantyczny bęben, wchodził do barów bez pozwolenia i robił dużo hałas i irytujących klientów podczas proszenia o pieniądze.

Media TPN zauważają, że są pewne okresy w roku, takie jak Chiński Nowy Rok, kiedy wielcy smoki zbierają datki na cele charytatywne w całym mieście. Jednak według policji w Pattaya nie miało to nic wspólnego z żadną organizacją charytatywną ani organizacją, a mężczyzna nie trzymał się ulicznych występów, ale siłą wchodził do lokali bez pozwolenia i żądał pieniędzy od klientów baru za swoje „występy”.

Urzędnicy gminy Pattaya zobowiązali się do dalszego powstrzymywania niechcianych „gości” przed wejściem do barów i przeszkadzaniem płacącym klientom. Źródło zdjęcia Pattaya Tessagit.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/