Największe indyjskie targi ślubne w Tajlandii powracają z 10. edycją!

KOMUNIKAT PRASOWY: 

Bangkok, Tajlandia - Ukochany Targi Ślubne Masala, powszechnie uznawana za największą i najpopularniejszą indyjską wystawę ślubną w Tajlandii, powraca w tym roku ze swoją 10. edycją, największą i najlepszą jak dotąd. Dwudniowe targi odbędą się w dn Sobota 10 czerwca i niedziela 11 czerwca w Bangkok Marriott Marquis Queen's Parki zgromadzi pod jednym dachem różnorodną grupę interesariuszy zaangażowanych w indyjski przemysł ślubny. Targi, których nie można przegapić, obejmą ponad 100 stoisk z najlepszą modą, biżuterią, F&B i nie tylko, i są idealną okazją dla każdego, aby doświadczyć z pierwszej ręki ekstrawagancji, która jest duża, gruba , indyjski ślub.

Tajlandia od dawna jest uznawana za światowej klasy miejsce na ślub zarówno dla miejscowych par indyjskich, jak i tych przyjeżdżających z zagranicy, a silna indyjska branża ślubna wciąż rośnie w siłę. Przewiduje się, że w tym postpandemicznym krajobrazie liczba indyjskich gości odwiedzających Tajlandię, a zwłaszcza indyjskich wesel, będzie nadal rosła.

Oczekuje się, że wraz z rozwojem indyjskiej branży ślubnej wzrośnie również kaliber i średnie wydatki na każde wydarzenie, a to dobrze wróży wkładowi branży w tajską gospodarkę. 10. rocznica targów ślubnych Masala nie tylko świętuje dekadę zapewniania punktu kompleksowej obsługi dla każdego, kto chce uczestniczyć w indyjskich uroczystościach i wydarzeniach wszelkiego rodzaju, ale także dekadę bycia kluczowym graczem we wspieraniu rozwoju i promocji indyjskich wesel w Tajlandii.

Podobnie jak w zeszłym roku, Masala Wedding Fair odbędzie się w Thai Chitlada Grand Ballroom w Bangkok Marriott Marquis Queen's Park. Wspaniały pięciogwiazdkowy hotel, jeden z największych obiektów w mieście, został wybrany specjalnie ze względu na rozległe i imponujące zaplecze konferencyjne, najnowocześniejszy sprzęt i ugruntowane doświadczenie w organizacji wielkich indyjskich uroczystości. W poprzednich latach dwudniowe targi przyciągały uwagę kluczowych liderów opinii, influencerów, członków społeczności oraz mediów z rynku indyjskiego, zarówno w kraju, jak i za granicą.

W tym roku targi skupią się na zapewnieniu odwiedzającym jak dotąd większego wyboru, w tym stale rozwijającej się sekcji F&B, w której znajdą się jedne z największych nazwisk w branży z całego Królestwa. Oczekuje się, że powita ponad 5,000 gości z ponad 100 lokalnymi i międzynarodowymi wystawcami, odwiedzający mogą spodziewać się m.in. Michelin-gwiazdkowa restauracja GAADiageoWilliam Grant & SonsAlchemia, światowych liderów w branży napojów; słynny indyjski dżin Nieznajomy i synowie aż z Goa; a także nazwiska o ugruntowanej pozycji na indyjskiej scenie F&B, takie jak Punjab Grill, Indus, Red Catering, Rang MahalI więcej.

Poza apetyczną kuchnią i napojami z całego świata, targi zaprezentują niezrównane możliwości zakupu towarów i usług niezbędnych do zaplanowania lub wzięcia udziału w wymarzonym indyjskim weselu, a także produktów odpowiednich dla przyszłych narzeczonych, nowożeńców, nowożeńców, doświadczeni sprzedawcy i planiści, którzy chcą rozszerzyć swoją sieć, oraz ci, którzy w najbliższej przyszłości będą uczestniczyć w weselu lub innej specjalnej okazji. Na targach można znaleźć niektóre z najbardziej poszukiwanych domów biżuterii i marek modowych w branży, m.in Jubilerzy Khanna i Bangkoku Suwannee autorstwa Sama. Będzie też specjalny kącik dla dzieci dla gości z rodzinami; oraz sekcję zdrowia i dobrego samopoczucia oferującą bezpłatne masaże, seanse i konsultacje w przerwach między zakupami.

Dla tych, którzy chcą przeżyć tętniącą życiem atmosferę i żywiołowość indyjskiego wesela, wydarzenie zapewni rozrywkę na żywo z udziałem najbardziej utalentowanych śpiewaków ze społeczności. Celem jest odwołanie się do wszystkich rodzajów odwiedzających, dlatego Targi Ślubne Masala zapraszają wszystkich do udziału, a wstęp jest całkowicie WOLNY.

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca swoich marzeń, polujesz na jedyny w swoim rodzaju strój, czy wybierasz listę fotografów, wystrój etniczny i opcje F&B na imprezy dowolnej wielkości i opisu, udaj się na Masala Wedding Fair, gdzie znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej.

Klucz informacyjny:

Data: 10 i 11 czerwca 2023

Lokalizacja: Tajska Chitlada Grand Ballroom w Bangkok Marriott Marquis Queen's Park

199 Sukhumvit Soi 22, Khlong Tan, Khlong Toey, Bangkok, 10110

Tel: 02 059 5555

Czas: 11am do 8pm

WEJŚCIE JEST ZA DARMO. 

- - - - -
O nas Masala:
Masala to wielopłaszczyznowa marka uznawana za głos dynamicznej społeczności indyjskiej Tajlandii, produkująca szereg publikacji drukowanych i cyfrowych, które odpowiadają tajsko-indyjskiemu stylowi życia, obejmujące podróże, restauracje, biznes, Bollywood, modę, kulturę i historie ludzi. Od 2019 roku wystartowała również Masala Masala Środy, kompleksowa platforma internetowa, która działa jako centrum bezcennych informacji na temat planowania indyjskiego ślubu w Tajlandii.
Strona internetowa: www.masalathai.com
Facebook: @MasalaOnline
Instagram: @masalamagazine@masalaweds

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.