Ogień niszczy luksusowy dom w Banglamung

Banglamung –

Pożar zniszczył luksusowy dom w Nongprue w pobliżu domu burmistrza Nongprue.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze luksusowego domu w Soi Santisuk wczoraj po południu, 25 maja 2023 r. Wraz z zespołem Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dużo dymu wydobywającego się z domu, który był zamknięty i wydawał się pusty.

Strażacy wybili szklane drzwi przed próbą ugaszenia pożaru w domu. W domu nikogo nie było, a opanowanie ognia zajęło pół godziny.

Pracownik powiedział, że dom jest obecnie odnawiany na zewnątrz przez renowatorów, a wnętrze domu zostało zamknięte przez właściciela. Jak twierdziła firma budowlana, podczas gdy renowatorzy jedli obiad, z wnętrza domu zaczął wydobywać się dym.

Jednak przyczyny pożaru wciąż są badane. Nazwiska firmy remontowej i właściciela domu zostały utajnione do czasu pełnego dochodzenia prowadzonego przez odpowiednie władze.

Pożar spowodował znaczne szkody we wnętrzu luksusowego domu, ale dokładne oszacowanie szkód nie było natychmiast dostępne, w oczekiwaniu na dalszą analizę przeprowadzoną przez firmy ubezpieczeniowe i śledczych.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.